ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili önemli gelişme!

ATV ekranlarında yayınlanan kısa adı EDHO olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyordu. Beklenen duyuru geldi.

ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili önemli gelişme!
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2021 07:55

ATV'ye reyting konusunda en fazla seyirciyi kazandıran dizilerden biri yıllar önce Melekler Adası olmuştu. Melekler Adası dizisi ATV tarihinin unutulmaz dizilerinden biriydi. Reyting rekorları kıran o dizi bugün olmuş hala hatıralarda.

Şimdilerde ise ATV'ye en çok izleyici getiren dizilerden biri de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi. Yaklaşık 199 bölümdür ekranda olan dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı çok merak ediliyordu.

Nihayet sevindiren haber geldi ve ekip sete çıkıyor.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın duyurduğu müjdeli habere göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için önümüzdeki hafta ekip çekimlere başlayacak.. Yeni sezonun oldukça iddialı geçmesi beklenirken ayrıca diziye yeni oyuncular da katılacak. 200.bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin yayına başlar başlamaz yine reytingleri alt üst etmesi bekleniyor.

Oktay Kaynarca'nın başrollerinde olduğu sevilen diziye Uğur Yücel ve Levent Ülgen gibi usta isimlerde katılıyor. Usta isimlerinin önümüzdeki haftadan sonra seyirci karşısında olması bekleniyor.

Bahadır Özdener yönetimindeki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi tam 6 sezondur ATV ekranlarında yayınlanıyordu. 7.Sezonda da iddialı bir hikaye ile yoluna devam etmesi beklenen dizinin kadrosunun daha da genişleyeceği öğrenildi.

ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine büyük önem veriyor ve bu dizi için deyim yerinde kesenin ağzını bir hayli açıyor. Çünkü dizi reyting konusunda kanala adeta yağmur gibi seyirci getiriyor. Bu yüzden 8 hatta 10 sezon devam etmesi pekte şaşırtıcı olmaz görünüyor.