ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da yeni karar verildi!

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Dizinin hikayesiyle ilgili yeni karar verildi.

ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da yeni karar verildi!
Yayınlanma Tarihi : 20 Ekim 2021 16:21

ATV ekranlarında adeta reyting deposu olan bir dizi var. Dizi Bir Zamanlar Çukurova adıyla yayınlanıyor..

3 sezondur ekranda olan Bir zamanlar Çukurova dizisi 4.sezonuyla da iddialı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Kadrodan ayrılanlar olduğu kadar katılanlarda oldu kuşkusuz. Yapımcılığında Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yer aldığı sevilen dizi perşembe akşamlarının yıldızı olmaya devam ediyor.

21 Ekim perşembe akşamı ATV ekranında 109.bölümüyle yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ipuçları da gelmeye başladı.

Televizyon gazetesinin derlemesine göre yeni bölümde Demir’in Hülya’ya yazdığı mektubu okuyacak olan Züleyha, Ayten'in söylediklerinin doğru olduğunu anlayacaktır. Bu gelişme sonrasında da Hülya ile yüzleşmek için İzmir'e gidecektir. Hakan bu gelişmeyi duyunca tedirgin olacak ve Züleyha'yı durdurmaya çalışacaktır. Züleyha'nın bu kararından vazgeçmeyeceğini anlayan Hakan ardından onunla birlikte İzmir'e doğru yola koyulacak.

Bu gelişme sonrasında Fikret ise Züleyha'nın İzmir'e Hakan'la beraber gitmiş olduğunu öğrenince öfkeden deliye dönecek.

LÜTFİYE ŞÜPHELERİNİN PEŞİNDE KOŞUYOR!

Öte yandan Fekeli’nin Isparta’ya gittiğini öğrenen Lütfiye için parçalar giderek birleşmeye başlar. Sonrasında da Fekeli’nin Mehmet Kara’yı soruşturduğunu anlayınca kendisi de Isparta’ya gidip Fekeli’nin ne öğrendiğini anlamak için Saniye ile birlikte yollara düşecektir. Fakat onları habersiz bir şekilde takip eden Abdülkadir, Mehmet Kara’nın gerçek kimliğinin açığa çıkmasına izin vermemek için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

ANİDEN ZENGİNLEŞEN ŞERMİN DİKKATLERİ ÜZERİNE İYİDEN İYİYE ÇEKİYOR

Tüm gelişmeler ışığında da Betül’ün arazi satışından kazandığı paraları gören Şermin havalara uçar. Ve Paraları dilediği gibi harcama derdine düşen Şermin’i Betül’ün nasihatleri de durduramaz ve Şermin bunun üzerine, Abdülkadir’in otomobil dükkanından altına lüks bir araba satın alır. Bununla birlikte Şermin’in konağa arabayla geldiğini gören Saniye, Betül’den iyiden iyiye şüphelenmeye başlar.

Görüldüğü gibi 108 bölümdür ekranda olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yine dram yine plan yine trajedi dolu bir bölüm ekranda olacak. Yayınlandığı 108 bölümdür reyting rekorları kıran dizi 109.bölümüyle de yine ortalığı kasıp kavuracak.

ATV'ye reyting konusunda en fazla katkıyı sağlayan bu dizinin 5.sezon da da devam edeceği tahmin ediliyor.

‘Bir Zamanlar Çukurova’ 109. yeni bölümüyle perşembe akşamı 20.00’de atv ekranında yayınlanacak’.