Aşk Mantık İntikam’ın yakışıklı Ozan’ı İlhan Şen itiraflarıyla ortalığı karıştırdı

Son dönemde genç kızların sevgilisi haline gelen FOX TV ekranında yayınlanan Aşk Mantık İntikam adlı TV dizisinde başrolde yer alan İlhan Şen itiraflarıyla sosyal medyayı salladı:

Aşk Mantık İntikam’ın yakışıklı Ozan’ı İlhan Şen itiraflarıyla ortalığı karıştırdı
Yayınlanma Tarihi : 18 Ağustos 2021 14:00

FOX TV ekranında yaz dizisi olarak başlayan ancak yeni sezonda da devam edeceği tahmin edilen Aşk Mantık İntikam adlı dizi fırtınalar estiriyor. Dizinin başrol oyuncularından olan İlhan Şen ise adeta genç kızların hayranlık duyduğu bir isim haline geldi.

Yakışıklı oyuncu Televizyon gazetesinde yer alan habere göre twitter üzerinden sohbet odasına katıldı. Hayranlarının sorularına içtenlikle yanıt verdi. İlhan Şen'i binlerce hayranı dinledi. Birbirinden ilginç samimi itiraflarıyla gündeme gelen İlhan Şen yaklaşık 1.5 saat boyunca sohbet odasında konuştu.

Bu konuşmanın twitterda gündem olması da dikkatlerden kaçmadı. Aşk Mantık intikam dizisinde Ozan karakterine hayat veren İlhan Şen “iyi ki varsınız” sözleriyle hayranlarına teşekkür ederek daha sonra yeniden böylesi bir sohbet gerçekleştireceğini açıkladı..

İlhan Şen daha öncelerde Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Şahin Tepesi, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ramo gibi dizilerde rol aldı. 33 yaşında olan yakışıklı oyuncu son olarak Seni çok bekledim dizisinde yer almıştı..

Ancak asıl çıkışı şimdilerde FOX TV ekranında yayınlanan Aşk Mantık intikam dizisiyle yaptı..

Aşk Mantık İntikam dizisinin son fragmanı da öte yandan youtube kanalından yayınlanarak izleyicinin beğenisine sunuldu.

Kaynak: Objektif Port - Televizyon Gazetesi