Aşk Mantık İntikam Dizisinde Alınan Yeni Karar Her Şeyi Değiştirdi!

FOX TV'nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam şaşırtıcı bir şekilde gündem oldu. Dizide alınan bir karar her şeyi baştan sona değiştirdi. İşte ayrıntılar...

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Alınan Yeni Karar Her Şeyi Değiştirdi!
Yayınlanma Tarihi : 08 Ekim 2021 18:10

FOX TV'nin yaz sezonunda yayına soktuğu ve kış sezonunda da devam kararı aldığı Aşk Mantık İntikam dizi senaryosunda yaşanan değişiklik birçok hayranı kızdırdı.

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam, Eylül ayı itibariyle çok farklı bir noktaya doğru ilerliyor. Romantik Komedi dalında en iyi dizi ödülüne layık görülen ve başrol oyuncularının da bu dalda en iyi oyuncu seçildiği dizi, artık romantik komedi durumundan dram ve korku arasında bir noktaya doğru ilerleyeme başladı.

Dizide Esra ile Çağla arasından yaşananlar korku filmi havasında seyrediyor. Yaşanan bu değişimin nedeni ise kış sezonunun başlaması ve diğer diziler ile olan rekabet olarak gösteriliyor. Esra ile Çağla arasında yaşanan çatışma hem diziyi sürüklüyor hem de asıl hikayesinden uzaklaşmasına neden oluyor.

Cuma akşamları oldukça etkileyici ve başarılı projelerle yarışabilme ve reytingleri koruyabilmek için yapılan bu adımın tuttuğu da gözlerden kaçmadı. Ancak birçok dizi hayranı, dizinin ilk başladığı dönemdeki eğlenceli sahnelerinin kalmadığını söylerken, bazı hayranlar ise yeni senaryodan oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

Dram dönemine giren Aşk Mantık İntikam'ın yaz sezonundan kalma reyting başarısını bu şekilde koruyacağı görünüyor.

Esra ile Çağla arasından yaşanan çatışma ve Ozan ile Esra arasındaki ilişkinin git gide derinleşmesi izleyicileri memnun ediyor. Özellikle başrol oyuncuları arasındaki iyi uyum diziye olan ilgiyi de arttırıyor.

Bakalım bu akşam yayınlanacak 16. bölümde biz, izleyicileri neler bekliyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler