Aşk Mantık İntikam Dizisi FOX TV Yönetimini Bile Şaşkına Uğrattı Reytingler Uçuyor

FOX TV ekranında yayınlanan dizi Aşk Mantık İntikam, rakiplerini adeta ezdi geçti. Reyting raporları kanalın yüzünü güldürüyor.

Aşk Mantık İntikam Dizisi FOX TV Yönetimini Bile Şaşkına Uğrattı Reytingler Uçuyor
Yayınlanma Tarihi : 04 Ağustos 2021 12:35

Her cuma akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanan, başrollerini Burcu Özberk ve İlhan Şen'in paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisi ekranların en başarılı dizisi olarak öne çıktı.

Orjinali Güney Kore yapımı Cunning Single Lady olan uyarlama dizi Aşk Mantık İntikam reyting performansıyla yönetimin yüzünü güldürdü.

Romantik Komedi ve Aşk temalı birçok yaz dizisi beklenen reytingi alamamış, 7. ve 8. bölümlerinde final kararı vermişti. Fakat Fox TV başarılı bir uyarlama ve kadroyla yaza damga vurdu. Dizinin ara vermeden kış döneminde de devam etmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz Cuma akşamı yayımlanan 6. bölümüyle reyting gruplarında birinciliği ele alan Aşk Mantık İntikam dizisi, sosyal medyada da oldukça konuşuldu.

Öte yandan yaz sezonuna dram yapımı bir dizi ile giren ATV, başrollerini Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin paylaştığı Kalp Yarası ile reyting sıralamasında ikinciliğe oturdu.

İşte merakla beklenen Aşk Mantık İntikam dizisinin 7. bölüm fragmanı...

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port