Aşk 101 Dizisinin Yeni Sezonunda Kardeşlerim Dizisinden Sürpriz Bir İsim Yer Alacak!

Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisi yeni sezonuyla dolu dolu geliyor. Kardeşlerim adlı TV dizisinde yer alan Melis Minkari Aşk101 dizisinde yer alacak.

Aşk 101 Dizisinin Yeni Sezonunda Kardeşlerim Dizisinden Sürpriz Bir İsim Yer Alacak!
Yayınlanma Tarihi : 26 Temmuz 2021 19:30

Geçtiğimiz yıl online dizi ve film platformu Netflix'te yayınlanan Türk dizi serisi Aşk 101 Eylül'de 2. sezonu ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

İlk sezonu oldukça sevilmiş, bazı sahneleri eleştiri konusu olmuş ve uzun süre gündemden düşmemişti. Öte yandan dizi, hem senaryosu hem de oyuncu kadrosuyla da oldukça fazla ilgi görmüştü.

Senaryosunu Meriç Ecemi'nin kaleme aldığı, başrollerini Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, Kaan Urgancıoğlu, Alina Boz, İpek Yazıcı, Ece Yüksek ve Pınar Deniz'in paylaştığı Aşk 101 dizisinin merakla beklenen 2. sezonu 30 Eylül'de yayınlanacak. Merakla beklenen 2. sezon ise oldukça farklı hikaye ile izleyiciyle buluşacak.

Aşk 101 dizisinin 2. sezonunda ise izleyiciyi yeni bir oyuncu selamlayacak. Geçtiğimiz sezon ATV'de yayınlanan ve senaryosuyla oldukça dikkat çeken Kardeşlerim dizisinde Aybike karakterini canlandıran Melis Minkari Aşk 101 dizisinin 2. sezonunda izleyiciyle buluşacak.

Melis Minkari Kimdir?

Henüz 23 yaşında olan genç ve başarılı oyuncu Melis Minkari, Dialog Anlatım İletişim'de Profesyonel Oyunculuk kursunu tamamlamış, Craft Oyunculuk Atölyesi'nde ise oyunculuk eğitimi almıştır.

Kariyerine ATV'de yayınlanan Kardeşlerim dizi ile adım atan Minkari, 30 Eylül 2021'de Netflix'te yayınlanacak olan Aşk 101 dizisinin 2. sezonu ile karşımıza çıkacak.

Aşk 101 dizisinin merakla beklenen 2. sezon fragmanı...

Kaynak: Televizyon Gazetesi