Arka Sokaklar Dizisini Tahtından Edecek Yeni Kanal D Dizisi Başlıyor

Arka Sokaklar dizisi, Kanal D ekranında uzun yıllardır yayınlanan bir TV dizisi. Şimdi de kanal Kırık Hayatlar adıyla yeni bir dizi ekrana getirecek. İşte uzun soluklu olması beklenen yeni dizi hakkında detaylar...

Arka Sokaklar Dizisini Tahtından Edecek Yeni Kanal D Dizisi Başlıyor
Yayınlanma Tarihi : 18 Ağustos 2021 12:44

Kanal D, hafta içi her gün yayınlanacak yeni dizisin duyurdu. Aynı kanalda yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin yerini alıp alamayacağı tartışmaları devam ederken yeni dizinin ilk bölümü için tarih verildi.

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanacak, başrollerini Meltem Akçöl ve Erdem Yılmaz'ın paylaşacağı Kırık Hayatlar dizisi 23 Ağustos Pazartesi günü saat 11.00'de ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

İki gencin fırtınalı aşk hikayesiyle başlayacak Kırık Hayatlar dizisi, aileler arası hesaplaşmaları ve bir annenin güç için neler yapabileceğini ekrana getirecek.

Oyuncu kadrosu oldukça geniş olan Kırık Hayatlar dizisinde 22 kişi yer alacak. Bazı oyuncuların yabancı olması da oldukça dikkat çeken dizide; Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak , Serdar Kamalıoğlu, Mesude Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Uluğ ve Özlem Öztürk yer alacak. Dizinin yönetmenliğini ise Bekir Dadaş ve İlknur Arslan yapacak.

Kanal D'nin hafta içi her gün yayınlayacağı dizinin senaryosunu Yaşar Aksu ve Nilüfer Özmekik kaleme alırken, öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler ve Melek Ordu oluşturan kişiler arasında yer aldı.

Yıllardır hafta içi her gün yayınlanan Arka Sokaklar dizisine farklı senaryosu ile rakip olması beklenen Kırık Hayatlar dizisinin beklenen ilk fragmanı da yayınlandı.

23 Ağustos Pazartesi günü saat 11.00'de yayınlanacak Kırık Hayatlar'ın ilk bölüm fragmanı...

Kaynak: gazetevatan.com - Objektif Port

İlgili Haberler