Alina Boz ve Çağatay Ulusoy Hakkında Flaş İddialar! Doğruluk Payı Varsa Tam Bir Olay

Süslü Korkuluk dizisiyle setlere dönmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy'un partneri Alina Boz olacaktı. Ancak Alina Boz, diziden ayrıldı. Herkes bu ayrılığın nedenini merak ediyor. İşte ayrıntılar...

Alina Boz ve Çağatay Ulusoy Hakkında Flaş İddialar! Doğruluk Payı Varsa Tam Bir Olay
Yayınlanma Tarihi : 03 Mart 2022 19:01

Netflix'te yayınlanacağı kesinleşen, başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un yer alacağı duyurulan Süslü Korkuluk dizisi başlamadan bir olaya daha imza attı. Bu sefer krizin sebebi kadın başrol oyuncusu Alina Boz oldu.

TV8 ekranında yayınlanacağı duyurulan Süslü Korkuluk adlı dizinin bölüm başı harcaması 2 milyon lirayı bulunca, kanal ve yapımcı arasında anlaşmazlık yaşandı ve dizi Netflix tarafından satın aldı. Ancak sular durulmadı.

Alina, Çağatay'ın Sözlerinden Rahatsız Olmuş

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre; Süslü Korkuluk dizisinde kadın başrol için Alina Boz ile anlaşılmıştı. Ancak birkaç gün önce dizinin kadın başrolü için Kanunsuz Topraklar dizisinin yıldızı Esra Bilgiç için teklif gitmiş. Bilgiç'in projeye sıcak baktığı ortaya çıkmasının ardından Alina Boz'un projeden ayrıldığı iddia edildi.

Herkes Alina Boz'un neden projeden ayrıldığını merak ederken kulislerde, dizinin başrolü Çağatay Ulusoy'un özellikle Alina Boz ile oynamak istemesi, Boz cephesinde rahatsızlık uyandırmış ve projeden ayrılmış.

Süslü Korkuluk Dizisinin Yeni Yıldızı Belli Oldu

Ayrıca, Süslü Korkuluk oyuncu kadrosuna İstanbullu Gelin ve Kulüp dizisi ile yıldızı parlayan Salih Bademci'nin de dahil olduğu ortaya çıktı.

Bakalım bu gelişmeler ve iddialar Çağatay Ulusoy cephesinde nasıl karşılanacak.

Kaynak: televizyongazetesi.com