Aile dizisiyle olay olan Serenay Sarıkaya en çok sevdiği sevgilisini açıkladı

Uzun bir aradan sonra Star TV'de yayınlanan Aile dizisiyle ekranlara geri dönen Serenay Sarıkaya'dan magazin gündemine damga vuran açıklama geldi. İşte Sarıkaya'dan şaşırtan itiraf...

Aile dizisiyle olay olan Serenay Sarıkaya en çok sevdiği sevgilisini açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 18 Nisan 2023 01:45

'İbrahim Selim ile Bu Gece' programının yeni sezonunun ilk bölümüne konuk olan Serenay Sarıkaya'dan bomba bir itiraf geldi. Güzel oyuncu Sarıkaya, programa ve magazin gündemine damga vuran açıklamasında, açık sözlülüğüyle her şeyi bırakıp gideceği tek bir kişi olduğunu söyledi.

Haberglobal.com.tr'de yer alan habere göre, İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olan Serenay Sarıkaya, gündeme damga vuran açıklamalarda bulundu.

Sarıkaya'nın oyunculuğu bırakacak kadar aşık olduğunu söylediği sevgilisinin kim olabileceği sosyal medyada tartışma konusu oldu. Pek çok kişi bu kişinin Serenay Sarıkaya'nın en uzun soluklu ilişkisi olan Kerem Bürsin olabileceğini söyledi. Peki, o isim Çağatay Ulusoy mu, Cem Yılmaz mı, Umut Evirgen mi yoksa Kerem Bürsin mi?

Ünlü oyuncu, "Her şeyi bırakıp gideceğim bir dönem oldu" dedi ve isim vermeden eski sevgilisinden bahsetti.

İşine olan sevgisiyle tanınan Serenay Sarıkaya, "Çalışmadan duramam, mesleğimi çok seviyorum ama çok yükseldiğim bir dönem, şimdi bana gel dünyanın şu tarafında yaşayalım dese okey gelirim dediğim bir dönem oldu" dedi. Sarıkaya'nın itirafında bahsettiği kişinin Kerem Bürsin olabileceği akıllara geldi.

İbrahim Selim'in "Sonra ne oldu diye sormayacağım" demesi üzerine Sarıkaya, "Sorma, ne haldeyim sorma..." diye gülerek o ünlü şarkıyı mırıldandı.

Çift, 4 yıllık ilişkilerini şaşırtıcı bir şekilde noktalamıştı.

SERENAY SARIKAYA KİM?

1 Temmuz 1992 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Serenay Sarıkaya, 2006 yılında Şaşkın, 2008 yılında Plajda filmlerinde yer aldıktan sonra aynı yıl Peri Masalı ve Limon Ağacı dizilerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. 2008-2010 yılları arasında yayınlanan Adanalı dizisi ile herkesin tanıdığı biri haline gelen Sarıkaya, Lale Devri, Medcezir ve Fi gibi milyonların izlediği projelerde yer aldı.

Oyunculuğun yanı sıra 2010 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında ikinci olarak güzelliğini de tescilleyen Sarıkaya, ülkemizi Miss Universe'de temsil etmeye hak kazandı.

pagedfbfn.jpg

KEREM BURSİN KİM?

4 Haziran 1987'de İstanbul'da dünyaya gelen Kerem Bursin, İskoçya, Endonezya ve BAE dahil olmak üzere birçok ülkede yaşadıktan sonra henüz 12 yaşındayken ailesiyle birlikte ABD'ye taşındı. ABD genelindeki liseler arası tiyatro yarışmasında en iyi erkek oyuncu seçilerek küçük yaşta oyunculuğunu ispatlayan Bursin, 2013-2014 yılları arasında yayınlanan Güneşi Beklerken dizisiyle herkesin tanıdığı isim haline geldi. Çağan Irmak'ın filmi Unutursam Fısılda'da canlandırdığı karakteri ile oyunculuğunu herkese sevdiren Bursin, Şeref Meselesi, Muhteşem İkili, Sen Çal Kapımı ve Yaşamayanlar dahil olmak üzere birçok projede yer aldı.

Kaynak: haberglobal.com.tr - tr.wikipedia.org

İlgili Haberler