Aile dizisinin yerine Show TV'de yeni dizi başlıyor! İşte Kod adı “Elmas” dizisi oyuncuları

Show TV ekranlarında yayımlanan Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'nın başrollerinde olduğu Aile dizisinin yerine yeni bir dizi başlıyor. Kod adı “Elmas” dizisi oyuncuları belli oldu

Aile dizisinin yerine Show TV'de yeni dizi başlıyor! İşte Kod adı “Elmas” dizisi oyuncuları
Yayınlanma Tarihi : 29 Ocak 2024 17:02

30.bölümde final yapacak olan Aile dizisinin yerine yeni bir dizi başlayacak. Kod adı “Elmas” dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Kod adı “Elmas” dizisi hakkında genel bilgiler

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Show TV ekranlarında yayımlanacak olan Kod adı “Elmas” dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.

image-1200x-65b77fddec97a.jpg

İşte Kod adı “Elmas” dizisiyle ilgili tüm bilgiler

Kod adı “Elmas” dizisi oyuncuları

Kod adı “Elmas” dizisi çok güçlü aşk ve intikam hikâyesini ekrana taşıyacak. Kanal görüşmeleri süren Alim Yapım imzalı diziyi Burcu Akbaş yönetecek. Dizide Alperen Duymaz “Cihan”, Büşra Develi “Elmas” ve Engin Öztürk “Sarp” rolüne hayat verecek. Çekim hazırlıkları ve provaları süren dizinin kadrosuna Cihan’ın babası İzzet rolüyle Ali Sürmeli katılmıştı.

busra-develi-850x521.jpg

AİLE OYUNCU KOD ADI ELMAS DİZİSİNE KATILDI

Dizinin kadrosuna son olarak “Aile” dizisinde seyirci karşısına çıkan usta oyuncu Levent Ülgen “Kirve”, Ayten Soykök “Sema”, Duygu Arda “Hülya”, İdil Fırat “Aynur” ve Gamze Topuz “Banu” karakterleriyle dahil oldu.

levent-ulgen-1675606647-3031530741145104432-1982441907.jpg

KOD ADI ELMAS NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Show TV ekranlarında yayımlanacak olan Kod Adı Elmas dizisinin yayın tarihi henüz duyurulmadı. Dizinin oyuncu kadrosuna seçimler sürüyor. Kadroda genç yetenekler de yer alacak