Ahsen Eroğlu Yeni Projesiyle Setlere Dönüyor

Menajerimi Ara dizisinde Dicle karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu yeni projesiyle setler geri dönüş yapacağını açıkladı.

Ahsen Eroğlu Yeni Projesiyle Setlere Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 17 Şubat 2022 18:15

Muhteşem Yüzyıl Kösem, Anne, Kızlarım İçin, İstanbullu Gelin ve Kuzgun dizilerinde rol alan Ahsen Eroğlu, Menajerimi Ara dizisinde canlandırdığı Dicle karakteriyle hafızalara kazındı. Sempatik ve içten tavırlarıyla herkesin gözüne giren oyuncu yeni projesini duyurdu.

menajerimiara-35bolum-yk-ahseneroglu1-750x375-c.jpg

Star TV ekranında yayınlanan Fransız dizisi Call My Agent'un uyarlaması olan Menajerimi Ara dizisinde canlandırdığı Dicle karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Ahsen Eroğlu, dizinin final yapmasıyla ekranlardan uzak kalmıştı.

Uzun süredir ekranda görünmeyen oyuncunu hayranları bu duruma sitem ediyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Eroğlu, yeni projesinin müjdesini verdi.

İki Projede Yer Alacak

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan genç oyuncu, yakında yeni bir sinema filminin çekimlerine başlayacağını ve birkaç dizi için görüşmelerinin de devam ettiğini duyurdu. Yeni projesiyle ilgili daha fazla detay vermese de hayranları bu müjdeli habere çok sevindi.