Acun Ilıcalı'dan Leyla ile Mecnun dizisiyle ilgili açıklama

TV8 Kanalının patronu Acun Ilıcalı yeniden seyirci karşısına dönen Leyla İle Mecnun dizisiyle ilgili önemli bir açıklama geldi.

Acun Ilıcalı'dan Leyla ile Mecnun dizisiyle ilgili açıklama
Yayınlanma Tarihi : 11 Eylül 2021 07:39

Türk Televizyon tarihinde önemli dizilerden biri de kuşkusuz Leyla İle Mecnun dizisi. Leyla İle Mecnun dizisi yayınlandığı dönemde ekranda fenomen olmuş yapımların başında geliyor.

Yaklaşık 8 yıl aranın ardından yeniden seyirci karşısına dönen Leyla İle Mecnun dizisi büyük heyecan yarattı.

Diziyi tekrar sevenleriyle buluşturan isim ise Acun Ilıcalı oldu. Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu belki de etkili bir iş gerçekleştirmiş oldu.

Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Sihirli Annem dizisini yeniden çekme kararı alan Acun Ilıcalı büyük bir hüsrana uğramış ve istediğini elde edememişti.

Ancak Leyla İle Mecnun dizisi öyle olmadı. Yayınlandığı andan itibaren gerek Exxen gerekse sosyal medyada gündeme oturmayı başardı.

Leyla İle Mecnun dizisinin yeniden ekrana dönmesiyle ilgili Acun Ilıcalı'da sosyal medya hesabı ınstagram üzerinden bir açıklama yaptı.

Oda TV'de yer alan habere göre : Acun Ilıcalı konuyla ilgili paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

odatv-image-72-369ae6d356ea49.jpg

"Leyla İle Mecnun 8 yıl sonra yine sizlerle buluştu. Bu yola güzel bir hayalle çıktık ve olağanüstü bir ilgi görerek beklediğimin çok üstünde bir izlenme sayısına ulaştı.

Bu muhteşem dizide emeği geçen herkese ve yoğun illgi gösteren tüm Exxen üyelerine teşekkür ederim. İyi seyirler."

Acun Ilıcalı'nın paylaşımı kısa sürede gündeme otururken herkes reytingleri gören Acun'un yine yüzü gülüyor yorumunda bulundu.

Objektif Port - Oda TV