Acun Ilıcalı Yine Yaptı Yapacağını! Leyla ile Mecnun Dizisinden İkinci Büyük Müjde Geldi

Exxen platformunda Türk dizi dünyasının en sevilen dizilerinden biri olan Leyla İle Mecnun yeniden yayınlanıyor. İlk sezonu sevilen diziyle ilgili ikinci sezon müjdesi geldi.

Acun Ilıcalı Yine Yaptı Yapacağını! Leyla ile Mecnun Dizisinden İkinci Büyük Müjde Geldi
Yayınlanma Tarihi : 27 Aralık 2021 19:20

Yayınlandığı dönemde beğeniyle takip edilen ve günümüzde hala sosyal medyada replikleri paylaşılan TRT1'in absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, 10 yılın ardından yeni bölümleriyle izleyicisiyle buluştu.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen platformunda yayınlanan, başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Köksal Engür, Deniz Işın ve Osman Sonant'ın yer aldığı Leyla ile Mecnun ilk sezonuyla büyük beğeni topladı. 6 sezon çekilmesi planlanan Leyla ile Mecnun'un ikinci sezon yayın tarihi bilinmiyordu. Dizi hayranlarının merakla beklediği ikinci sezon haberi Exxen üzerinden duyuruldu.

Leyla İle Mecnun İkinci Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

10 yıl aradan sonra geçtiğimiz sezon yeniden ekranlara gelen Leyla İle Mecnun'un geçtiğimiz ay ikinci sezon çekimleri tamamlandı. İlk sezonuyla büyük ilgi gören Leyla ile Mecnun'un ikinci sezon yayın tarihi 31 Aralık Cuma günü olarak duyuruldu. 31 Aralık Cuma günü dizi hayranları Exxen platformu üzerinden ikinci sezonu izleyebilecek.

İkinci sezonu heyecanla bekleyen dizi hayranları, Exxen üzerinde duyurulan haberin ardından sosyal medyada yaşadıkları heyecanı paylaştı.

Kaynak: televizyonhaberi.com