Acun Ilıcalı Yeni Transferiyle Çok Konuşulacak Meryem Uzerli Geliyor

Magazin dünyasını sarsan bir iddia ortaya atıldı. Acun Ilıcalı ile Meryem Uzerli el sıkıştı! İşte detaylar...

Acun Ilıcalı Yeni Transferiyle Çok Konuşulacak Meryem Uzerli Geliyor
Yayınlanma Tarihi : 12 Ağustos 2021 17:05

Son olarak 2019 yapımı Kovan filmiyle izleyiciyle buluşan Meryem Uzerli, ikinci çocuğunu kucağına aldığından beri gelen teklifleri geri çeviriyordu. Lily Koi adını verdiği ikinci çocuğu 7 aylık olmasıyla birlikte şimdilerde gelen teklifleri değerlendirmeye başladı.

Medyatava'nın haberine göre; Muhteşem Yüzyıl dizisinden beri medya patronu Acun Ilıcalı, çeşitli programlarında jüri üyesi olması için Meryem Uzerli'yi ikna etmeye çalışıyor.

2014'ten bu yana çeşitli programlarda jüri üyesi olması için Acun Ilıcalı tarafından teklif alan Meryem Uzerli sonunda ikna oldu.

Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Ilıcalı ve Uzerli, yeni yayın döneminde 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri üyeliği için prensipte anlaştı. Prensipte anlaşama, Uzerli'nin diğer jüri üyelerinin kim olduğunu öğrenene dek resmiyete kavuşmayacak.

Yeni yayın dönemimde 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasında diğer jüri üyelerinin kim olacağı henüz belli değil.

Geçtiğimiz yayın dönemlerinde yarışmada; Hülya Avşar, Demet Evgar, Murat Boz, Seda Bakan, Özgü Namal ve Eser Yenenler yer almıştı.

Peki Meryem Uzerli Kimdir?

Meryem Uzerli, 12 Ağustos 1982'te Almanya'nın Kassel şehrinde dünyaya gelmiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Hürrem Sultan karakteriyle Türkiye'de ün kazanana Uzerli, Schauspiel Studio Frese'de oyunculuk eğitimi almıştır.

Babası Türk annesi Alman olan Uzerli'nin kardeşlerinden biri de caz müzisyenidir. Ana dili Almanca olan Uzerli, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Almanya'da da birçok dizi ve filmde yer alan genç oyuncu, iki çocuk annesidir.

Kaynak: medyatava.com - Objektif Port

İlgili Haberler