Acun Ilıcalı Kırmızı Oda Dizisi İçin Aldığı Son Kararı Açıkladı! Final olacak mı belli oldu

tv8 kanalının patronu Acun Ilıcalı, Kırmızı oda dizisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Dizinin reytingleri düşerken final yapacağı öne sürülmüştü. Acun Ilıcalı son kararını açıkladı.

Acun Ilıcalı Kırmızı Oda Dizisi İçin Aldığı Son Kararı Açıkladı! Final olacak mı belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 03 Ocak 2022 19:52

Gülseren Budayıcıoğlu'nun şimdilerde TV ekranlarında yayınlanan üç dizisi var. Bu dizilerden biri Camdaki Kız diğeri ise Kırmızı Oda dizisi.. TRT1 ekranlarındaki Masumlar Apartmanı dizisi ise en çok izlenen dizilerden bir diğeri.

Üç dizinin ortak özelliği de Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserlerinden uyarlanmış olması. Yaşanmış gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan bu diziler seyirciler tarafından çok sevildi.

Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız dizileri reyting konusunda zirvede. Reyting sıkıntısı çekmeyen bu iki dizi yoluna bir süre daha devam edecek görünüyor.

tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ise reyting konusunda sıkıntı çekiyor. Bu durum dizinin final yapacağı iddialarını gündeme getirdi. Kanalın en yetkili isimlerinden de sosyal medyada dolaşan iddialara yanıt geldi.

ACUN ILICALI FİNAL İDDİALARINI YALANDI

T24'ün aktardığı habere göre: Acun Ilıcalı, reytinglerinde büyük düşüş olan Kırmızı Oda'nın yeni yılda da devam edeceğini açıkladı.

TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisi son haftalarda rakiplerinin gerisinde kalarak reytinglerde bekleneni elde edemedi. Acun Ilıcalı’nın Kırmızı Oda dizisi için erken final kararı alacağı iddia edilmişti. Ilıcalı, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında, diziyle ilgili iyi haberi duyurdu.

Ilıcalı, 31 Aralık Cuma günü yayınlanmayan dizinin ekranlara üç hafta ara verdiğini dile getirdi. Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümü 21 Ocak Cuma akşamı seyirciyle buluşacak.

Dizinin yeni yılda da devam edeceği mesajını veren ünlü televizyoncu, yeni oyuncular ve yeni hikayelerle Kırmızı Oda’nın ekranda kalmaya devam edeceğini duyurdu.

GELECEK SEZON OLMAYABİLİR

Ancak kulislerde Kırmızı Oda dizisinin sezon sonuna kadar devam edeceği ve yeni sezonda ekranda olmayacağı öne sürüldü.

Bu kapsamda Kırmızı Oda dizisinin muhtemelen Haziran 2022'de final yaparak ekrana veda etmesi bekleniyor.