Acun Ilıcalı duyurdu. Kırmızı Oda dizisi yayın akışından çıkarıldı

tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi için kötü haberi kanalın patronu Acun Ilıcalı duyurdu.

Acun Ilıcalı duyurdu. Kırmızı Oda dizisi yayın akışından çıkarıldı
Yayınlanma Tarihi : 05 Ocak 2022 21:24

2 sezondur Cuma akşamları tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı oda dizisinden kötü haber geldi. Dizinin son bir kaç gündür final yapacağı iddiaları vardı. Reytinglerdeki düşüş dizinin olumsuz etkilenmesine yol açmıştı.

Reyting konusunda oldukça iddialı isimlerden biri olan tv8 kanalının patronu Acun Ilıcalı dizinin final yapmayacağını açıkladı. Ancak dizi üç hafta yayınlanmayacak.

TV100'ün geçtiği habere göre: Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı dizinin final yapacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında, Kırmızı Oda dizisiyle ilgili bir iyi bir de kötü haber duyurdu. Ilıcalı, 31 Aralık Cuma günü yayınlanmayan Kırmızı Oda'nın ekranlara üç hafta ara verdiğini dile getirdi.

DİZİ ÜÇ HAFTA YAYINLANMAYACAK

Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümü 21 Ocak Cuma akşamı seyirciyle buluşacak.
Birçok yapım ekranlara 1-2 hafta ara verirken, Kırmızı Oda'nın 3 hafta ara vermiş olması, dizinin sevenlerini üzdü.

FİNAL HAZİRAN'DA

Öte yandan medya kulislerini yakından takip eden Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek'in iddiasına göre Kırmızı Oda dizisinin final tarihi de belli oldu.

Şimşek konuyla ilgili kısa bir değerlendirme yaptı.

Kırmızı Oda ilk sezon başarılı işler çıkarmıştı. Gerçek hikayelerin yansıtılması öylesine tuttu ki devamında Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız gibi dizlerde Kırmızı Oda sayesinde ekrana gelebildi.

Ancak izleyici birden çok konu işlenince sıkılmaya başladı. Peş peşe ünlü oyuncuların da kadroya dahil olması düşüşü durduramadı.. Bu sezon Kırmızı Oda dizisi devam eder. Ancak Haziran ayında final yapar ve Eylül 2022'de başlayacak yeni sezonda Kırmızı Oda dizisi yer almaz. Bu elbette benim görüşüm. Son kararı Acun Ilıcalı verecektir.