Acun Ilıcalı Bunu İlk Kez Yapmıyor. Bomba bir teklif daha..

Medya patronu Acun Ilıcalı herkesi yine şaşırtmayı başardı. Yaptığı teklif Alişan hayranlarını da yakından ilgilendiriyor. TV dizisi Kırmızı Oda'ya yeni bir oyuncu geliyor. O isimde bakın kim

Acun Ilıcalı Bunu İlk Kez Yapmıyor. Bomba bir teklif daha..
Yayınlanma Tarihi : 30 Eylül 2021 03:43

Medya patronu Acun Ilıcalı TV8'i neredeyse reyting sıralamasında 100 rakamının bile altından ilk 10 kanal arasına getirdi. Aldığı ilk günden itibaren kanalı hızla yaptığı programlar ve transferlerle zirveye taşıdı.

Yılların medya gruplarının elinde olan kanallar bile şuan TV8'in çok gerisinde..

Şimdi Acun Ilıcalı yeni bir transfer haberiyle gündeme geldi.

3 Aya yakın bir süre önce kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan zor günler geçiriyordu. Eşi Buse Varol , Alişan'ın en büyük destekçisiydi.

Buse Varol'a şimdi Acun Ilıcalı'dan bomba bir teklif gitti.

TV100'ün haberine göre Acun Ilıcalı tarafından yapılan teklifin ayrıntıları da belli olmaya başladı..


Yaz aylarında Alişan, Eşi Buse Varol’un bir dizide yer alacağını açıklamış fakat hiçbir detaya girmemişti. Kardeşinin ölümüyle de bir çok planını rafa kaldıran çiftle ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.

Söz konusu İddiaya göre; Buse Varol, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan bomba bir teklif aldığı ve Kırmızı Oda dizisi için kolları sıvadığı öne sürüldü..

KARAKTERİ BİLE BELLİ

acun-ve-buse-uqxd.jpg

Reytingleri alt üst eden Kırmızı Oda adlı Dizide Elif isiminde bir karaktere hayat vereceği konuşulan başarılı oyuncu Buse Varol’unda anlaşmaya sıcak baktığı gelen iddialar arasında yer almakta...

NE ZAMAN DİZİDE OLACAK?

Öte yandan Buse Varol'un dizide ne zaman yer alacağı da ortaya çıktı. Buna göre Buse Varol ise dizi teklifini kabul etmesiyle en geç iki hafta içerisinde dizinin kadrosunda yer alacak.

Eğer Ortaya atılan bu iddialar doğruysa Buse Varol, usta isimlerle tekrar oyunculuk kariyerine de hızlı bir şekilde geri dönmüş olacak.

Buse Varol Kimdir?

25 Mart 1990 dünyaya gelen Buse Varol henüz 31 yaşındadır. Doğum yeri Buse Varol'un Manisa'dır. Buse Varol'un memleketi Manisa olup şarkıcı Alişan'ın eşidir. Evlilik yılları ise 2018'tir.. Oyuncu olan Buse Varol'un oynadığı film ise Dağ II filmidir..