Acun Ilıcalı bu kez Çağatay Ulusoy bombasını patlatıyor

Kırmızı oda dizisiyle fırtınalar estiren TV8 bu kez Çağatay Ulusoy ve Yalı Çapkını dizisiyle fırtınalar estirecek. Acun Ilıcalı deyim yerindeyse reytinge doyacak

Acun Ilıcalı bu kez Çağatay Ulusoy bombasını patlatıyor
Yayınlanma Tarihi : 27 Eylül 2021 19:10

Çağatay Ulusoy uzun bir aranın ardından ekrana geri dönüyor. TV8 ekranlarında yayınlanacak dizide başrol olacak olan Çağatay Ulusoy tercihini Show TV ekranındaki Üç kuruş dizisi yerine Yalı Çapkını dizisinden yana kullandı.

Show TV'de yayınlanacak Üç kuruş dizisi , Çukur dizisinin yerine gelmişti.

Çağatay Ulusoy'un TV8 ekranlarında yayınlanacak dizisi Acun Ilıcalı'ya deyim yerindeyse reyting yağdıracak.

Superhaber.tv'nin derlemesine göre: OGM Pictures imzalı bir dizi olan ve gerçek hayattan kesitlerin sahne alacağı Yalı Çapkını için tüm hazırlıkların devam ettiği belirtiliyor.

Partneri kim olacak?

Öte yandan Çağatay Ulusoy'un yeni dizisindeki partneri kim olacak merakla bekleniyor. Bazı haber siteleri Neslihan Atagül ve Özge Gürel ismini gündeme getirmiş olsa da bu iddialar henüz doğrulanmış değil.

HAKAN MUHAFIZ NE OLACAK?

Çağatay Ulusoy netflix ekranında yayınlanan Hakan Muhafız dizisinde de başrol oyuncusuydu. İstanbul'u kurtarmaya çalışan Hakan netflix ortamında büyük bir başarı elde etmişti.

Dizinin yeni sezonunun olmayacağına dair beklentiler oldukça yüksek. Ancak Hakan Muhafız'ın bir sinema filmi olarak geri döneceğini dile getirenlerde var.

YALI ÇAPKINI DİZİSİNİN KONUSU NE OLACAK?

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Yalı Çapkını dizisinin konusu da çok merak ediliyordu. Güneş'in geçtiği habere göre ise Henüz dizinin konusu hakkında bir bilgi yok. Dizinin İstanbul boğazında bir yalıda yaşayan genç bir adamın hikayesini anlatması bekleniyor.

Öte yandan Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek diziyle ilgili önemli bir detayı açıklayarak şunları kaydetti:

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Yalı Çapkını dizisi muhtemelen kanal için doğru bir tercih olacak. Dizinin arkasında OGM Pictures bulunuyor. OGM Pictures ayrıca TRT1 ekranlarında fırtınalar estiren Masumlar Apartmanı ile TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin yapımcısı. Her iki dizide reyting konusunda zirvede olan diziler. Eğer OGM Pictures bu diziyi yayına verecekse bilin ki şimdiden bu dizi tuttu.

Elbette Çağatay Ulusoy faktörü de var. Genç kızların sevgilisi olan yakışıklı oyuncumuz yine başarılı bir performans sergileyecektir.