9 dizisi final yapan Star TV Tüm Kanalları Geride Bırakacak Yeni Dizisini Duyurdu

Star TV ekranlarında yayınlanan 9 TV dizisi final yapmıştı. Star TV şimdi tüm kanalları sollayacak yeni dizisiyle seyirci karşısında olacak.

9 dizisi final yapan Star TV Tüm Kanalları Geride Bırakacak Yeni Dizisini Duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 22 Ağustos 2021 23:37

Star TV sezon boyunca zor günler geçirdi. Tam 9 dizisi birden final yapan kanal adeta dizi fabrikası olan bir kanalken dizi çöplüğü olan bir kanala dönüştü. Elinde sadece Ada Masalı ve Kazara aşk dizileri kaldı.

Ancak Star TV yeni sezon için bomba gibi dizilerle geri dönüyor

Şimdiye kadar Star TV ekranında final yapan diziler şu şekilde olmuştu

Kağıt Ev

Seni Çok Bekledim

Akrep

Sol Yanım

İyi Günde Kötü Günde

Menajerimi Ara

Babil

Sefirin Kızı

Güvercin

Evet 2020-2021 Sezonunda başlayıp final yapan diziler bu şekildeydi.. Ancak kanal yeni sezonda iddialı bir diziyle sezona giriş yapacak

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre: Bahadır Özdener'in imzasını taşıyan dizi sezonu kasıp kavuracak. Bugüne dek Kurtlar vadisi ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz gibi önemli yapımların senaristi olan Bahadır Özdener kendisine ait yapım firması ile bomba bir dizi hazırlığı içerisinde...

BİR İLK YAŞANACAK

Öte yandan BVB İsimli şirketi üzerinden STAR TV ile anlaşmaya oturan Bahadır Özdener için bir ilk yaşanacak çünkü yapımcı kimliği ile sektörde ilk kez yer alacak.. Etkili senaryoların arkasındaki isim olan Bahadır Özdener'in dizisinin adı da belli oldu.

Dizinin adı 'Benim Hayatım' olacak...

BAŞROLDE BELLİ OLDU

Benim hayatım dizisinin başrol oyuncusu ise Nilsu Berfin Aktaş olacak.. Güzel oyuncu son olarak Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe Mollaoğlu karakterine hayat vermişti. Ölüm Zamanı adlı dizide ise Dilara karakterine hayat veriyordu..

YENİ DİZİ PROJELERİ DE VAR

Öte yandan kanal ser verip sır vermiyor ancak en az 3 bomba dizinin daha hazırlıklarının başladığı ve önümüzdeki aylarda Star TV aracılığıyla ekranda olacağı gelen bilgiler arasında.

berfin-nilsu-aktas-16-9-1571207870.jpg

PEKİ NİLSU BERFİN AKTAŞ KİMDİR?

Henüz 23 yaşında olan Nilsu Berfin Aktaş Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk bölümü mezunlarındandır. 1998 yılında başkent Ankara'da doğan Nilsu Berfin Aktaş adını 2018 senesinde Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak'ın jüriliğini yaptığı Geleceğin Starı yarışma programı ile adından söz ettirmeye başlamış ve sonrasında da kariyer basamaklarını hızla tırmanmıştır.

Oyunculuğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Nilsu Berfin Aktaş şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Benim Hayatım dizisinde rol alacaktır..

Kaynak : Televizyon gazetesi - Objektif Port

İlgili Haberler