15 Sezondur Ekranda Olan Arka Sokaklar Dizisinde 6 Ayrılık Birden

Televizyon gazetesi Kanal D ekranlarında yayınlanan TV dizisi Arka Sokaklar'dan toplamda 6 ünlü oyuncunun ayrıldığını duyurdu. İşte o isimler...

15 Sezondur Ekranda Olan Arka Sokaklar Dizisinde 6 Ayrılık Birden
Yayınlanma Tarihi : 04 Ağustos 2021 23:57

15 sezondur ara vermeden Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizinde yeni ayrılıklar yaşandı.

Geçtiğimiz sezon sonu dizinin sevilen karakterlerine hayat veren Zafer Ergin(Rıza Baba) ve Özgür Ozan'ın (Hüsnü Çoban) ayrılacakları iddia edilmişti. Fakat iddialar havada kaldı ve her iki isimde 16. sezon için anlaşma imzaladı.

Ancak Kanal D'nin uzun soluklu sevilen dizisi Arka Sokaklar'da genç isimler peş peşe ayrılığa imza attı. Geçtiğimiz sezon finali ile diziden Onur Bay ve Yüsra Geyik ayrıldı.

Sevilen iki oyuncunun yanı sıra 13. sezondan beri dizi kadrosunda yer alan Merve Oflaz'ın da diziden ayrılacağı duyuruldu.

Arka Sokaklar'ın kemik kadrosu yerini korurken ayrılıkların yerini dolduracak yeni isimlerin de katılmasını bekleniyor. Fakat dizinin yan karakterlerinde yaşanan ayrılıklar seyirci tarafından endişeyle takip ediliyor.

Son 3 sezonda dizin sevilen karakteri Suat'a hayat veren Figen Evren, Aylin'i canlandıran Özlem Çınar, Metin'i oynayan Furkan Göksel peş peşe diziden ayrıldı. Yaşanan bu ayrılıkların ardından da Zeliş ve Tekin karakterleri de diziye veda etmişti. Son olarak ise Bahar komisere hayat veren Merve Oflaz diziden ayrıldı.

Peki Merve Oflaz Kimdir?

Güzel oyuncu Merve Oflaz, 23 Mayıs 1988'te İstanbul'da dünyaya gelmiştir ve sonrasında da eğitimine burada devam etmiştir.

merve-oflaz-10-sene-o-nce-dogum-gunumu-issiz-bir-adada-kutladim-1590243888.jpg

Survivor Türkiye ile tanınan Oflaz, yarışmayı kazanmasıyla ün kazandı. Arka Sokaklar dizinin sevilen karakteri Özlem Komiseri canlandıran Oflaz, 2011'de Muhteşem Yüzyıl dizinde yer alarak oyunculuk kariyerine başladı. Çocuk programı sunuculuğu da yapan Merve Oflaz, 2 yıl süreyle Molped'in reklam yüzü olmuştur.

Drama ve diksiyon eğitimi alan Merve Oflaz, Not Defteri, Güzel Köylü, Eve Dönüş ve Rengarenk adlı TV dizilerinde rol aldı.

Kaynak: Televizyon Gazetesi * Objektif Port - TV100 - Birsen Altuntaş